RŪTA GRIGUOLIENĖ

KINEZITERAPEUTĖ, CANTIENICA® instruktorė

Esu sertifikuota CANTIENICA® metodo instruktorė (https://www.cantienica-lietuva.com/tiek-jas ). Mano siekiamybė – perduoti CANTIENICA® metodo žinias Jums – judėjimo lengvumui, išsilaisvinimui iš skausmų, gyvenimo kokybei ir džiaugsmui.

Gilinimosi į sąmoningo judesio galimybes kelias prasidėjo nuo jogos, kurią pradėjau praktikuoti nuo 2001 m. Tai buvo vieni iš stipriausių mano patyrimų, kas tai yra sąmoningas judesio atlikimas, ką jis suteikia. Mane žavi judesio įvairovė, esu išbandžiusi ir tebebandau kitas judesio praktikas (pvz. specializuotos stuburo judrumo mankštos, stepas (tap dance), zumba).

Norėdama pagilinti ir papildyti profesines žinias, studijuoju kineziterapiją, dalyvauju seminaruose, mokymuose.

Atradusi CANTIENICA® ir pajutusi šio metodo poveikį supratau, kad jis idealiai tinka man pačiai ir kad tuo noriu dalintis su visais. Šio metodo mokiausi iš jo kūrėjos Benitos Cantieni, todėl galėjau gilintis ne vien į techninius niuansus, bet pajausti šio metodo “dvasią”, kas mano manymu šiam metodui ypač svarbu. Sunkiai įsivaizduoju, kad jį galima būtų perprasti vien tik iš knygų. Šis metodas manęs nepaliauja stebinęs ir džiuginęs atradimais ir galimybėmis. Visų pirma, kad veiksmingai padeda vis geriau pajausti savo kūną, per tai vesdamas ir į gilesnį savęs pažinimą, suvokimą, padeda savireguliacijai.

KVALIFIKACIJA IR PATIRTIS

  • 2019 – 2021 m.  Kineziterapijos studijos.Vilniaus kolegija, Sveikatos priežiūros fakultetas . Kineziterapeuto diplomas.
  • 2020 m. LP1 Anatomy Trains in Motion / SLINGS, Muriel Morwitzer, 21 val.
  • 2020 m. Judėjimo principai. Polestar® Pilates, Elena Volkova, 24 val.
  • 2018-2019 m. CANTIENICA® metodas, I pakopa (Bronza) Diplomas, Benita Cantieni.
  • 2014 m. Viešasis kalbėjimas. Genovaitė Petronienė, 9 val.
  • 2013 m. Emocinio intelekto lavinimo mokymai. Rimvydas Židžiūnas, Andrė Pabarčiūtė.

Rūtos nuoseklumas, tikslumas ir kantrybė yra geriausias būdas perduoti savo žinojimą