GRUPINIŲ užsiėmimų pradžia: RUGSĖJO 6d.

POLESTAR® PILATES grupiniai užsiėmimai vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais 18:35

„Po dešimties treniruočių pasijusite geriau, po dvidešimties geriau atrodysite, po trisdešimties – turėsite naują kūną“, – apie šią techniką yra sakęs jos kūrėjas, vokiečių kilmės Josephas Hubertusas Pilatesas, kuris net neabejojo, kad fizinis aktyvumas – būtina sąlyga būti laimingam.

Mūsų PILATES praktikos tikslas: ne tik po užsiėmimų jausti puikią laikyseną ir raumenų tonusą. Bet šią būseną padaryti nuolatine ir ilgalaike, priversti smegenis nuolat tobulai subalansuoti raumenų darbą ir lengvai judėti.

Ilgalaikį efektą galėsime pajusti per tikslingai parinktą treniravimosi seką, per:

  • Įtampų atpalaidavimą, sąnarių paslankumą, pilną stuburo judėjimo amplitudę, jungiamojo audinio elastingumą, diafragminį kvėpavimą ir sąmoningą judesį (MOBILIZACIJA);
  • Judesio kontrolę, ašinį išilgėjimą per vaizdinius ir kaulų judėjimą, viso kūno miofascijinių grandinių darbą (STABILIZACIJA).

Pradžioje taikysime daugiau mobilizacijai skirtų pratimų, kad atsirastų sąnarių paslankumas, nusiimtų išorinių raumenų įtampos ir spazmai ir pamažu pereisime prie stabilizacinių pratimų gerai laikysenai ir koordinacijai. Pagal grupės dinamiką eisime nuo lengvo prie sunkaus.

Stengsimės pakeisti senus judesio modelius naujais, grįžti į lengvą autentišką judesį kasdienybėje. Bet tai neatsitiks iškarto, reikės jūsų pasiryžimo ir noro lankyti užsiėmimus.

 Jei turite nugaros skausmų ar kitų kontraindikacijų rekomenduojame prieš grupinius užsiėmimus susitikti individualiai sesijai, per kurią  atliksime testavimą, išsiaiškinsime kokius pratimus reiktų jums modifikuoti, pateiksime kelis asmeninius pratimus namų darbams, sprendžiančius iškilusią judėjimo problematiką.

Jei jūsų lūkesčiai sutampa su mūsų požiūriu į judesį mielai jūsų lauksime atvykstant rugsėjo 6d. į “Lūšies Studiją” (būtina registracija).

Užsiėmimus veda Pilates instruktorės Milda ir Miglė.

Grupės dydis: 4-7 asmenys.
Grupinio abonemento 10k. kaina 120Eur, abonementas galioja 5 savaites, arba 150Eur/galioja 7 savaites.

Individualios Pilates testavimo sesijos 55min. kaina 35Eur.

Registracija→

 

Polestar® Pilates užsiėmimai naudingi:

  • viso kūno giliųjų raumenų tonusui atstayti;
  • sąnarių mobilumui;
  • kūno stabilumui ir balansui;
  • geresnei laikysenai.